Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 168cm-hez jó az 55-56kg?

168cm-hez jó az 55-56kg?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem,mert a házi orvosom elküldött vizsgálatokra,és a papiromra azt irta anorexiás küllem :(

2012. dec. 4. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit vékony lehetsz, de nem baj. Ha jól érzed magad így, akkor semmi baj nincs. Étkezz egészségesen, ha gondolod sportolj valamit. (az úszás sokmindenre jó!) Gondolom lány vagy, a fiúknak tetszeni fogsz az biztos. (persze nem mindenkinek, mivel izlsek és pofonok, tudod...)
2012. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég fura, mert szerintem teljesen normálisan nézhetsz ki, nem hinném, hogy ilyen adatokkal anorexiás lennél...

Vagy fiú vagy?

2012. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anorexiás akkor lennél, ha így is kövérnek látnád Magad. Egyébként tényleg sovány vagy kicsit, de ha ezt Te is belátod, akkor nem vagy anorexiás.
2012. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én anorexiás külleműnek csak akkor tudom elképzelni a Kérdezőt, ha fiú.


Egyéb esetben teljesen normális a súlya, semmi anorexiás nincs benne. Én 165 cm-vel vagyok 48 kiló, és senkinek eszébe sem jutna anorexiásnak nézni!

2012. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,lány vagyok igen,de az lemaradt,h az utóbbi fél évben 40kg-t fogytam! Nem látom magam kõvérnek,de kórosan soványnak sem :)
2012. dec. 4. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy kórosan sovány, a fogyáshoz gratulálok, szerintem biztosan teljesen jó vagy!

Nem értem én azt az orvost...

2012. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugodtam,ráadásul ugy beszélt velem mint egy kutyával :(
2012. dec. 4. 11:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Furák az emberek nagyon. Ha valakin akár csak egy kis felesleg is van, azt kicikizik, de ha lefogy, akkor meg azonnal jönnek azzal, hogy tuti anorexiás...

Nekem is ezt mondogatták az ismerőseim, mikor 15 kilót fogytam. Pff...

Pedig én sem nézek ki anorexiásnak - nem is vagyok az -, és szerintem biztosan te sem!

2012. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó,ahogy mondod,még 94kg voltam,az volt a baja,azt hallgattam! Most h 55kg vagyok mindenki szekál,hogy hízzak,mert úgy nézek ki mint egy anorexiás,a lényeg mêg mindig az h jol érzem magam,nem is érzem, h ez beteges lenne,csak olyan rosszul esett!
2012. dec. 4. 11:38
 10/10 anonim válasza:
én 12 éves vagyok 170cm körül vok és 62 kiló vagyok. nekem azt mondták h pont jó vok szóval te is jó vagy. :)
2012. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!