Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostmár tényleg ez a divat?

Mostmár tényleg ez a divat?

Figyelt kérdés

A kockaságra gondolok...Marhára elegem van abból hogy a ma már mindenkit csak arról hallok beszélni hogy "ahhh gecc milyet multiztam az éjjel nemis aludtam" meg "ohhh este kitoltam a black ops 2-t harcore-n még bele is izzadtam"

De kérdem én: ezeknek az embereknek van életük? Mert énis egy 15 éves srác vagyok nem igazán gépezek inkább lógok a haverokkal egésznap....

csak nagyon idegesít hogy mostmár szó szerint a kockaság a divat, annak ellenére hogy 1éve még őket volt divat szidni..



2012. dec. 4. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kitolni egy játékot meg játszani a haverokkal nem kockaság. Ha a nap 24 órájában ez csinálja, vagy hanyagol más dolgokat és mindennél előbbre veszi a játékot az már kockaság.
2012. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is az...nem ítélkezek mert nemtudom hogy ezek az emberek akiktől hallottam ezt egész nap játszanak-e..(szerintem igen) a gond ott van, hogy a suliba is szó szerint CSAK erről hallom beszélni őket...és ez az ami miatt olyan érzése van az embernek hogy ők ebben élnek...
2012. dec. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!