Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mien buntetésre kel számitanom...

FERENC I kérdése:

Mien buntetésre kel számitanom, álitólag a tescóban loptam egy levegöpumpa selepet ami 500 forintot ér, de én nem loptam semit a feleségem tanu, nem vagyok elöbuntetve, és még nem vólt soha problémmám a hatóságal, mire sámithatok legroszab esetben?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvileg loptál akkor a tesco biztonsági őröknek a kijáratnál meg kellett állítani téged, és bevezetni egy külön szobába hol megkérnek hogy alsógatyára vetkőzz le,és pakolj ki az összes zsebedből. Ha ott helyben nincs nálad semmi, akkor elnézést kérnek, és elengednek. Ha találtak nálad bármit amiért nem fizettél akkor loptál.

Olyan nincs hogy semmit nem vettél el, de lopással gyanúsítanak. Bizonyítékra szüksége van. Ezért csinálnak helyben motozást.

Szóval a kérdés, hogy mi okból bélyegeztek meg lopással??

2012. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:
100%
Minimálisan gondolom arra, hogy legalább 1 évre visszaküldenek az általános iskola alsó tagozatába.Különös tekintettel a magyar nyelvtanra és helyesírásra.
2012. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!