Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik utálják a kormányt,...

Akik utálják a kormányt, miért nem tesznek semmit? HA annyira sápítoznak, miért nem lázadnak, tüntetnek folyamatosan vagy követnek el merényletet valamelyik miniszter ellen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban hiszek az észérvekben, mint az erőszakban. Ha tényekkel nem lehet valakit meggyőzni, akkor az illető erőszak hatására is csak látszatbeleegyezést fog mutatni. Ha pedig nem racionális alapokon választják meg a kormányzó pártot, régen rossz az egész.
2012. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Kellene az a kritikus tömeg. Pontosabban az, hogy ezek együtt legyenek. Sajnos hamar elejét veszik azilyen csoportosulásnak.
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért mert nem egy olyan világban élünk ahol a jobbágyoknak tilos költöznie, ezért inkább elmennek ennek a földesúrnak a birtokáról. Attól, hogy valaki elköltözik még magyar marad...
2012. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerinted az eddigi tüntetéseknek volt valami értelme? Törődik is velük a kormány? Mikor még az Érdekképviseleti Szervezetek véleményével sem törődik?

Merényletet pedig csak nagyon ostobák terveznének,de elég nehéz is lenne ezeknek az embereknek a közelébe férni.

2012. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mutass egy életképes pártot,akik kivezetik a sz@rból az országot és végre fejlődésnek indulna a gazdaságunk.

Tudsz ilyet?Mert szerintem sem a jelenlegi kormánypárt,sem a többi "versenyben lévő" nem alkalmas erre a feladatra.

2012. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert 3 fiam van!
2012. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy egyiknek sincs esze ágában sem összefogni a másikkal egy-egy tüntetésre.

Gondolj csak bele: mekkora tömeg lenne egy Milla-Jobbik-MSZP(-DK) tüntetésen. Azzal ár lehetne a kormányt bökdösni: "Látod, ennyien nem értenek veled egyet...Hol a Te forradalmad?"

Csak hát egyik sem akarja.

2012. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De akkor ti is tegyetek valamit!

"Hirdessétek az igét",ne csak itt,máshol is.Én megesküszöm,ha elkezditek szervezni,akkor megyek,de amíg csak itt-ott van egye-egy ilyen kérdés,hogy miért nem teszünk valamit,addig nem is lesz semmi.

Egy független összefogást kell létrehozni,aminek a legfőbb célja és mondanivalója az,hogy vallástól,pártállástól,pénztárca vastagságától függetlenül össze kell fogni és elsöpörni a jelenlegi vezetést.

Csak ahogy azt már korábban is írtam,a legnagyobb baj,hogy nincs egy életképes alternatíva.Na meg az,hogy sokan "szégyenlik" a baráti köreikben,hogy nekik sz@rul megy a kormány intézkedései miatt,és ezért nem hangoztatja nem tetszését,csak így névtelenül az ilyen fórumokon,de pl a face-en már senki nem sápítozik,hogy milyen sz@r neki mostanában.

2012. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sápítozok, elismerem.

De tiszteletben tartom a többség akaratát.

Váltsa le a kormányt, aki megszavazta!

Én megtettem, amit tennem kellett: nem szavaztam rájuk!

2012. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És miután megölted a minisztereket mi lesz azt hiszed jön a szivárvány és megszűnik a munkanélküliség,szegénység csak úgy.


Ne vágd le az ország fejét amíg nincs jó helyettese.

2012. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!