Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyőfa tolvajok ellen mit...

Fenyőfa tolvajok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek hogyan lehet védekezni a karácsonyfának való fenyőfák ellopása ellen?

Mert van nekem 4 sor 200db fenyőm kb 1- 1,5m ezen az éven nöttek meg karácsonyfa méretre ,de nincs szívem kivágni hisz nem annak szántam ,de a minap halottam egy füles h megakarjak majd kopasztani páran ,és mit lehet tenni ellene ?



2012. dec. 7. 15:30
 1/2 imolapa válasza:

Szia!

Nem nagyon értek a dologhoz,mert még nem csináltam ilyet.


Nem tudom mennyi pénzt akarsz rászánni,de egy eléggé költsége megoldás,ha "bekameráztatod" azt a részt,ahol vannak a fenyőfáid.


Olvastam hogy nem annak szánod,de van egy olyan verzió is, hogy kivágod,és eladod.


Az utolsó ötletem az,hogy megerősíted a kerítést,és nagyon magasra csináltatod,de ez is egy költségesebb verzió.


Remélem segítettem,hirtelen csak ennyi jutott az eszembe.

2012. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm mar kiindulási alapnak ez is jó :)
2012. dec. 10. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!