Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Betörésvédelmi üveg, vagy...

Betörésvédelmi üveg, vagy biztonsági fóliás üveg véd az üvegvágóval dolgozó besurranó tolvajok, betörők ellen?

Figyelt kérdés

Tartok tőle, hogy végül kiderül, hogy csak a vasrács az ami véd a betörők ellen az ablakoknál... :(

Remélem tévedek.


2012. szept. 1. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal véd,mert a fólia nem engedi hogy kiemelje a körbevágott darabot.
2012. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 unimax válasza:

Én dolgoztam fóliás üvegekkel, ugyan úgy kivágtam a 3.3-as üveget! Csak a technika kell hozzá, és hip hop bent vagyok sec perc idő alatt!

Én a biztonsági rácsot javasolnám!

Tudom, sokakat elrettent,hogy rács legyen az ablakon, de ma már egész Elegánsakat lehet találni!

Arról nem is beszélve, hogy nappal felhúzható és így szinte láthatatlan, éjszaka meg leengedve is jól kiláthatunk.

Egyáltalán nem kell hogy fix "börtön" rácsok legyenek az ablakon! Ma már az is megoldható, hogy riasztó aktiválására leengedjenek a rácsok, illetve, hogy füst érzékelő aktiválására felhúzódjanak!

[link]

Én ezt a céget ajánlanám figyelmedbe!

Nekem is volt tökül rácsom, és nagyon elégedett voltam velük!

2013. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!