Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 1. Hogy tartsam magam ébren...

1. Hogy tartsam magam ébren az esti horgászatnál? 2. Módszer a félelem ellen? 3. Óvintézkedések a váratlan látogatók ellen (állatok, tolvajok, paranormális lények (? ) )?

Figyelt kérdés

t a víz mellet van egy erdő aztán attól félek hog egy kicsit elalszom és vmi elkap gec.i xd De ezt komolyan gondolom!


Megkérem a Kedves válaszolókat hogy normális válaszokat írjanak! Köszönöm!


2012. aug. 5. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Horgászni, vagy aludni jársz a vízpartra? Ja, én egy rutival járik pecázni. Jobban durmol mint én, de azért ezt a tolvajok nem tudjék.:)))))))
2012. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xd Igazad van
2012. aug. 5. 13:08
 3/7 anonim válasza:
kvval.
2012. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ak-ra gondoltál? mert azt honnan vegyek?
2012. aug. 10. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Képzeld el, vagy tudatosítsd magadban, hogy egy őrangyal vagy más hasonló lény vigyáz rád. Ezért nem is kell félned, és ha nem félsz, akkor nem is fog érni semmi támadás.

Egyik családtagom egy hétig teljességgel ember nem járta helyen volt. Mondjuk volt egy picike sátra....abba bebújhatott éjszakára. Ehhez nagy elszántság kellett és nagy lélekjekkenlét. Én nem tudnám megtenni, az biztos. Talán 1 éjszakát kibírnék.

2012. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes komment.... Köszönöm!Megy a zöld kész!
2012. aug. 23. 09:46
 7/7 A kérdező kommentje:
sry kéz*
2012. aug. 23. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!