Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a CBA ma is nyitva van (állami ünnep, aug.20)? -legalábbis a mi városunkban

Figyelt kérdés
Szerintem felháborító! Egyébként ezt nem is szabad, vagy?
2009. aug. 20. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
érdekes.még a TESCO se nyitott ki.csak a benzinkutak,virágboltok stb..nyithatnának ki elvileg...
2009. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító???

Szerintem meg jó, mert, ha valaki figyelmetlen volt, még jól jöhet neki.

Amúgy nem egy kisbolt is nyitva van, és nem kötelező bezárniuk ilyenkor, van rá valami szabály is, hogy miért, de ha megnyúznak se jut most eszembe.

2009. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
egy magáncégnek ugyan miért kellene egyáltalán szabályozni, mikor nyisson ki és mikor ne, a pártállam elvileg már a múlt, ez itt most a kapitalizmus, tudod ...
2009. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem irigylem azokat, akik a CBA-ban dolgoznak.
2009. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy nem irigylitek akik a CBA-ban dolgoznak.. jajj, szerintetek nincsenek tartalékmunkásaik? Egyébként meg fizetésért dolgoznak aznap is.
2009. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Két dolog háborít fel:

1. nem igaz, hogy nem lehet kibírni egyetlen napot vásárlás nélkül. Röhej.


2. baromira nem igazságos a dolgozókkal szemben, nem hiszem, hogy annyira megfizetik őket, közben a fejesek meg persze otthon ülnek.

2009. aug. 20. 10:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van szabdsága..Nyilván aki 20-kát és az egész hosszú hétvégét ledolgozza, az már megkapta vagy meg fogja kapni később az éves szabadságát.Azért az aug. 20-ka nem karácsony, hogy igy fel legyenek háborodba az emberek emiatt.És én speciel örülnék, ha nyitva lenne egy bolt , mert egy kicist utálom amikor az efféle ünnepek miatt előre be kell vásárolni mindent,mert tudom, h nem lesz nyitva semmi..
2009. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Apám is dolgozik általában ünnepnapokon és szeret is, mert jobb fizetést kap.

Ha meg hiányozni fog valami esetleg neked, te fogsz a legjobban felháborodni, nem igaz, hogy nincs nyitva semmi...

2009. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egy nap!!! Ne mondd, hogy annyira tud valami hiányozni, hogy nem várhat holnapig.

Nem lehet úgy bevásárolni, hogy egy napig ne kelljen boltba menni? Ne mondjátok már!


Baromi nagy válság van, és szegény az ország...

2009. aug. 20. 11:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Baromi nagy válság van,mégis mindig tele vannak a bevásárlóközpontok parkolójai ha esik,ha fúj,mindegy milyen nap van... amúgy nálam sincs itthon semmi,mert tegnap nem voltam jól hogy vegyek ezt-azt,szét kell majd néznem a városba....
2009. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!