Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy csaj...

Szerintetek gáz ha egy csaj minecraftozik?

Figyelt kérdés
UI: én csaj vok és minecraftozok :DDDDD

2012. dec. 10. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
az fiús játék ? :D ha igen gáz :D én fiú vagyok és rossz játék de tényleg :) (13 vok)
2012. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sztem nem én ismerek női minecraft vidiseket is :D am sztem jó játék de én egy kicsit unom
2012. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért lenne? ha te is olyan pixeles vagy és szó szerint kocka akkor az már fura de amúgy sok ember engem is beleértve tökre élvezné ha a harátnője vagy csak 1 lány barátjával tudna játszani gépen és mind a ketten élvezik :) szóval nem. tök jó. én nem minecraftozok de...azért érted?!
2012. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
háát.... annyira nem vagyok kocka.... eddig csak simzeztem, spore-oztam.... de sokat hallottam a minecraftról éshát megvettem :) életem egyik legjobb döntése volt :DD am 13 éves vagyok
2012. dec. 22. 23:08
 5/6 anonim válasza:
Sztem egyáltalán nem gáz én is 13 vagyok.
2012. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nyugodtan minecraftozhatdsz ha meg is veszed a minecraftot senki nem köti ki hogy fiú vagy lány játszon vele
2012. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!