Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene a németházimban?

Valaki segítene a németházimban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég váltottam iskolát, én eddig angolos voltam, most viszont elkélne a segítség.

Ha valakinek van ideje, megköszönném, ha lefordítaná ezt nekem:

Én nagyon szeretem a karácsonyt. Szeretek a hóban sétálni, és nagyon szupernek találom, mikor a város ki van világítva.

A nővéremmel közösen szoktuk feldíszíteni a karácsonyfát, ha pedig végeztünk, segítünk anyukánknak a sütésben.

Jó ötletnek tartom, hogy az ajándékokat saját kezűleg készítsük el.

Ajándékozni a nagyszüleinkkel szoktunk.

Az ünnepek mindig nagyon jó hangulatban telnek. Remélem, idén fehér karácsonyunk lesz.



#német #karácsony házifeladat
2012. dec. 11. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ich mag sehr die Weihnachten. Ich spaziere gerne im Schnee, und ich finde es herrlich wenn die Stadt beleuchtet ist. Mit meiner Schwester tuen wir den Weihnachtsbaum schmücken, und wenn wir fertig sind, helfen wir unserer Mutter beim backen. Ich halte es für eine gute Idee, dass wir die Geschenke selber machen.

Wir beschenken gemeinsam mit unseren Großeltern.

Die Feiertage verbringen wir immer bei gute Laune.

Ich hoffe dieses Jahr werden wir weiße Weihnachten haben.

2012. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :))))))
2012. dec. 11. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, itt lemaradt egy "r".


Die Feiertage verbringen wir immer bei guter Laune.(die Laune)

2012. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!