Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség, hogy Pécsen...

Van rá lehetőség, hogy Pécsen vagy környékén személyesen vihessek játékokat rászoruló gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, de nagyon szeretnék árva/szegény gyerekeknek adni a régi, már nem használt játékaimból, viszont az olyan akciókban nem hiszek, amikor valakin keresztül juttatják el nekik. Én szeretném a kezükbe adni, mert csak abban bíznék. De fogalmam sincs, hogy ez hogy működik. Bemehetek én csak úgy valahova? Vagy nincs valami program szervezve így az ünnepek felé, amikor erre lehetőségem nyílna? Kerestem a neten, de így nem ad ki semmit. Köszi előre is!

2012. dec. 14. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődni az Önkorányzatnál tudsz,ott nyilván vannak tartva a nehéz sorsú családok.(Szociális osztály)
2012. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. dec. 14. 17:32
 3/3 anonim válasza:
szerintem nem
2012. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!