Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mennyire menő/klassz, ha...

Az mennyire menő/klassz, ha egy lány zsebórát hord?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet beszerezni..Tetszik ez a stílus,hogy a gatya övjéhez van kapcsolva,és kilátszik az ember zsebéből a lánc..:) De sok ismerősöm mondta már,hogy ez nem való lányoknak.."Ciki lenne,ha ilyet hordanál."..Nektek mi a véleményetek? Viselhetem bátran az utcán anélkül,hogy kinevetnének ? >_<"

#lánc #zsebóra #lányok hordják-e
2012. dec. 14. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
A zsebóra nem a gatya övéhez van csatolva, hanem egy mellény oldalzsebéhez. Tipikusan férfi viselet ahogy a bajusz kötő is. De ha tetszik neked akkor hord nyugodtan, de legalább úgy ahogy eredetileg kell egy zsebórát hordani. Viselj mellényt is.
2012. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
15%
Van nálad telefon minek óra is? Amúgy nekem nem jönne be.
2012. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%
Ciki meg eleve egy lánynak minek ? Az meg a másik telefon úgyis van nálad.
2012. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
viselheted cak egész nyugodtan, senki nem fog megszólni érte.
2012. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
szerintem nem lenne ciki, hanem érdekes lenne. Olyan steampunkos.
2012. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

2/5

A karórát hamarabb kitalálták, mint a telefont. Ezzel az erővel arra is mondhatnád, hogy minek hordja az illető.

Az óra elsődleges és egyetlen célja az idő mutatása. A telefonnál ez egy plusz.

Egy igazán márkás óra (lehet az zsebóra is) még mindig nagyobb prestige, mint akármelyik drága telefon.



Kérdező -

Ha tetszik hordd. Hordhatod a nyakadban is vagy ahol akarod, a lényeg, hogy ne mások határozzanak meg téged.

2012. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó és utolsó előtti kommentelő..Köszönöm szépen a bíztatást :)..Már tegnap is láttam ezeket a válaszokat,de nem tudtam hogyan reagálni erre a telefonos dologra xD Eldöntöttem..Hordani fogom a zsebórát,és pont ^_^
2012. dec. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!