Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a lányoknál...

Miért olyan fontos a lányoknál a 16. szülinap?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert az olyan különleges.:D Mert ha 16. leszel akkor onnantól kezdve már gyerek sem vagy annyira,de viszont még nagykorú sem,tehát egy tipikus tinédzser.

Én már nagyon régóta várom hogy betöltsem,most fogom januárban és épp szervezni szeretném,de valójában még azt sem tudom,hogy meg akarom-e tartani,vagy hogy legyen,nemtudom mennyire szokás ez vár..mindenesetre számomra jelent valami különlegeset az hogy 16.szülinap :D


A válaszomból ítélve gondolom nem nehéz kitalálni h majdnem 16/L vagyok.

2012. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már*
2012. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. dec. 17. 21:42
 4/5 anonim válasza:
Embere válogatja. A magam részéről anno annyit jelentett, hogy immár teljesen lelkiismeretfurdalás nélkül nézhettem a 16-os karikás filmeket... :P (18L)
2012. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem megváltozott a gondolkozásom egy idő után . :)

18L

2015. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!