Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tönkrementem. Hogy jöhetek...

Tönkrementem. Hogy jöhetek helyre?

Figyelt kérdés
Az egész ugy kezdődött hogy egy fiu elhívott randizni és 1 hónapig együtt voltunk és nagyon megszerettem erre dobott az exe miat. Én dühös lettem felmentem facebookra valami intrenetes kapcsolatott keresni ami be is jött. Mindenn nap beszélek vagy 10 pasival és az iskolában is..K*rvának érzem magam és már ugy is kezelnek.. én nem akarom ezt de minden fiu már nyomul de én őt szeretem csak és most olyan kilátástalan mindenem ...
2012. dec. 15. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj fel a randizással egy időre. Gondold át, mit adott neked az a fiú. Ha úgy érzed, fejlődtél a kapcsolat alatt, akkor örülj neki. Használd ki, ha egy segített neked valamiben. Ha csak ártott neked, akkor értsd meg, hogy nem érdemes sírni utána. Próbálj meg erős maradni, és tanulj a hibádból. Legközelebb nem fogod elkövetni. Igyekezz lezárni magadban ezt a témát, és foglalkozz egy kicsit csak magaddal: olvass sokat, írj, fess. Az önkifejezés sokat segít ilyen helyzetekben, ahogy a beszélgetés is. Minél többször fogalmazod meg magadban, hogy mit érzel, annál hamarabb fog elmúlni.


A bunkókat meg pattintsd le. Kész.

2012. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hónap után vissza ment a volt barátnőjéhez, az azt jelenti, hogy valójában nem is volt oda érted. Ha helyre akarsz állni, azt csak önerőből teheted meg. Valakire rá támaszkodsz, akkor megint így járhatsz.

Meg kell találnod a magadba vetett hitet és látnod, azt hogy értékes vagy. Sajnos az önsajnálat nem segít és még ront. Hidd el, hogy értékes vagy és mutasd meg mindenkinek,hogy te az vagy, aki akarsz lenni és nem az amit mások gondolnak.

2012. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!