Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Biotech Ultra Loss Shake jó...

A Biotech Ultra Loss Shake jó választás?

Figyelt kérdés

tapasztalatokat légyszi.

ki mennyit fogyott vele, (pesze dieta mellett),milyen dieta es edzes mellett,milyen rendszeressegel szedtetek,1 vagy 2 adag egy nap



2012. dec. 15. 23:05
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én már nagyon rég használom, nekem bevált.

Amit el tudok mondani a Biotechről röviden: az Active Fat Burnert nem ajánlom, se a rágótablettás Eat Controlt, evés elött kellett őket bevenni, farkas éhes lettem tőlük.

A Shake vizont isteni, én az étcsokisat iszom (az meg a mogyis a legjobb!) 3 dl tejjel vagy vizzel kell kikeverni.

Én úgy fogyóztam (több éve csinálom már) hogy a mindmegette.hu-n van 90 napos diéta, onnan válogattam ételeket, és estére a Shake. Vettem itthonra egy elliptikus trénert, azzal nagyon lassan kezdtem el, minden nap többet és többet, 1.5 órát szoktam általában mozogni rajta. Én túlsúlyos voltam nagyon, 130 kg... 130-ról most vagyok 87.. DE!: megválogatom mit eszek, és betartok mindent, nem eszem tele magam, sokszor keveset eszek, és rendszeresen mozgok. Én ezt tapasztaltam a Biotech népszerű dolgairól, de kezdetben a 10 db-os csomit ajánlom neked, abba minden izből 2 zacsi van, igy meg tudod kostolni (eper vanilia, étcsoki, citrom joghurt, meggy joghurt, mogyoró krém). Ami még fontos, nem fogyasztó szer, csak egy segítség! Rendszeres testmozgást igényel! De ne ess túlzásba!

2012. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!