Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég lassan nő a hajam. Ugy...

Elég lassan nő a hajam. Ugy kb a válam fölé ér. Vékony szárú és megis van törve, dde levágni nem merem. Mit tegyek hogy erősebb legyen, vagy kicsit gyorabban nőjön?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 00:14
 1/2 A kérdező kommentje:
szálú*
2012. dec. 16. 00:16
 2/2 anonim válasza:

Szia. Hasonló problémám van/volt. Jelenleg is növesztem a hajam, most hátközépig ér - és egészséges erős a vékonyszálú, régen nagyon száraz hajam.

Gyakori vendég vagyok a fodrasznal. Fontos a "frissítés": lehetőleg melegollóval vágja le a töredezett végeket. Kösse vagy tűzze fel minél gyakrabban kontyba v copfba. Ha sokat van ki engedve, emiatt is töredezhet. Én hétköznap több napig ugyanúgy összekötve hordom, annyira nem is nagyon szoktam vele csinálni semmit.

Nem kellenek csodasamponok, csodaszerek, de emellé érdemes vmilyen hajerősitő termeket fogyasztani: Biovanne, Forcapil, valakiknek a Revalid is beválik.

Ha ezek hatására sem kezd el nőni, akkor valamilyen belső probléma lesz.

2012. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!