Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak így véletlen gondolkoztam...

Csak így véletlen gondolkoztam ezen, hogyha a vaterán meghírdetek valamit, és előre utaltatom a pénzt, és nem adom fel a dolgot mi történhet? :OO Szerintem semmi. Bár nem tudom. Tisztességes eladó vagyok, de kíváncsi is.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Most te utalsz valakinek vagy neked utalnak?


Ha utóbbira gondolsz, csak elírtad, és arra gondolsz hogy így verjél át valakit, akkor számíts arra hogy csalást követsz el. Ráadásul, előre megfontoltan, hiszen most írtad le, hogy "véletlen ezen gondolkodtál".

2012. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, félreolvastam, utaltatod. Úgy olvastam utalod.


Igen, csalás, bűncselekmény, és semmi pillanat alatt elkapnak.

Miért nem gondolkodsz inkább azon, hogy tisztességesen kereskedj?

2012. dec. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom. Semmiféle csaláson nem jár az eszem. Épp azért kérdeztem, hogy én mire számíthatok. 100%-osak az értékeléseim, és közel 700 értékelésem van... :)
2012. dec. 20. 03:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán elkapnak , Üdv: Misi a hirdedt csaló a börtönböl :D
2012. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!