Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ertem mitol vagyok allando...

Melike19 kérdése:

Nem ertem mitol vagyok allandoan ideges, es emiatt a gyomrommal is baj van, nincs etvagyam, faj a gyomrom es stb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A problema az hogy gyomorfekelyhez kozel allok es mindig arra gondolok hogy emiatt vagyok en ideges!Mindd j;n,hogy sirjak,hamar megsertodom!Nem voltam ilyen.Es ami nagyon zavar meg az,hogy a gyomrom miatt nem merek menni vendegsegbe vagy ilyen helyekre,mert attol felek,hogy megint szarakodni fog a gyomrom es ideges leszek!Mit tudjak tenni?Mar honapok ota nem megyek sehova,egesz nap a hazban vagyok,meg neha neha a parommal uszni megyunk!Lehet ez is hozzad lapattal,nem?

#idegesség #feszult vagyok!
2012. dec. 20. 12:32
 1/1 anonim válasza:
Én pont ugyanilyen voltam, csak nekem már lett is gyomorfekélyem :/ Xanaxot kaptam meg controlocot. Am sztem menj el pszichológushoz. Nekem az segített. Teljesen ki voltam készülve, végén már enni se mertem mert féltem h bajom lesz. Persze a végén meg attól lett bajom h nem ettem. Ja meg sehova nem mentem mert mindig akkor jött rám a gyomorfájás meg a hányás mikor máshol voltam... Az én gyomromat az idegeskedés meg a helytelen táplálkozás készítette ki.
2012. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!