Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Durva lenne megvenni A tetoval...

Durva lenne megvenni A tetovalt lany cimu konyvet a 60 eves angol megbizomnak akit nagyon kedvelek es o is tudja? Bovebben lent

Figyelt kérdés

A felesegevel egyutt jonnek at.

Bejglit adok nekik a nonek egy Tolkien konyvet gondoltam.

Meg a nonek az apjanak kuldok bejglit mert magyar... mondjuk ezt se tudom mennyire okes.

A megbizom tudja hogy kedvelem. Nem kuldott el.

De nem is csinalunk semmit. Kedves velem ennyi talan inkabb alafigura neha viccelodik velem hogy velem biztos segitkeszek az emberek mert nah csinos vagyok meg ilyenek de sose volt semmi. Szoval inkabb viccelodunk meg neha tanacsokat ad az eletre.


Multkor mutatta a karkotot amit csinalt nekem mert a felesegevel ez a honbyjuk es anno emlittem hogy szeretnek egy egyedi keszitesu pottyos pirosat es csinalt nekem! :))) es akkor mondtam hogy nem is tudom en mit adhatnek neki/nekik - haha angolban egy a you :) es akkor csak megoleltem es o is megolelt es megsimizta a hatam...

Lehet csak mint lanya gondol ram nem tudom.


A konyv nagyon durva lenne neki?

Ha baratnak akarom akkor is?

Vagy felreertenek? :S


2012. dec. 20. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megbízónak nem adnék könyvet. Lehet be se jön neki, lehet már megvan. Könyvet szerintem olyannak jó adni, akit jobban ismersz. Szerintem bőven jó nekik valami magyaros dolog.
2012. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát inkább az hogy a könyv elég meredek.

Van benne egy rész ahol a csaj egy idősebb hapsival szexel azért gondoltam :D:P


De am ajándékkártyát kaptam könyvesboltba meg bejglit.

Azt hiszem nagyon jól sikerült lenyűgöznöm őket!

2012. dec. 20. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom hány éves vagy, de ahogy kiveszem a szavaidból jóval fiatalabb. Te ismered a pasast, nem mi. Az biztos, hogy ha nem érez irántad semmit (ami valószínű mert sajnos több a beteg, idióta kis csaj, aki papákra bukik, mint fordítva-szerintem)akkor lehet, hogy megijed vagy mindenesetre távolságot fog tőled tartani...és persze gondolom nem a pénzére hajtasz.(Hahaha) Azt már nem is említem, hogy a felesége, főleg, ha ismeri a könyvet milyen fejet fog vágni, mit fog rólad gondolni. Amit leírtál az alapján nem épp úgy tűnik, mintha barátnak akarnád. Nevetséges.
2013. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Leszarlak xD

o nem olyan gazdag mint akik mar ajanlatot tettel ram, de nem fogadnek el ilyet.


lehet apakomplexus. akarmi, nem erdekel. ajandekitalvanyt kapott vegul. Meg egy jo nagy olelest amikor o is jol megsimizott.

Sosem lehetuni egyutt... mert fiatal vagyok. Mert az emberek igy velekednenek mint ahogyan te is. Mert o tul magas pozicioban van es hamarosan en is koztiszteletben allo ember leszek.

Es hiaba tudom hogy kedvel, es hiaba tudja hogy en is kedvelem, tul nagy a korkulonbseg, hogy ilyen emberek mint mi nyilvanosan megielenhetnenk.


Csak remelni tudom hogy boldog. Hogy amikor mutetbol ebredezikna felesege mellette van. Hogy amikor beteg volt gyengeden apoljak. Hogy nem hianyom neki annyira mint o nekem... Mert ez ugy faj minthan piszkavassal lyukat egetnenek a mellkasomba.


De tudom hogy gondol ram. Mondta a munkatarsam hogy tudja mikor megyek haza... valiszinuleg mastol es mondta neki is...


De o napnyugta es en napkelte vagyok. Egy napon, igy talalkoztunk, igy ismerhettem meg Ot, de o hamarosan elmulik es en meg csak most eledek. Ezt o is tudja; es hiaba mellette lennek, o szerintem el se hiszi hogy ennyire tetszik nekem, ennyire szeretem...

2013. febr. 14. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég beteg vagy. Még szerencse, hogy megszabadultak tőled. Szegény idős bácsi had legyen már boldog a feleségével. Te meg keress korban hozzád illőt, ha meg nem megy akkor legalább egyedülállót. Vagy állj össze valamelyik pénzessel, mert úgy látom az erkölcs úgyis hiányzik belőled. Abból kiindulva pedig, hogy 60 évesekre buksz gondolom az is mindegy neked ki b@.. meg. Szegény szüleid vajon tudják mit neveltek belőled?
2013. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, innentol kezdve nem reagalok a valaszodra. :) :) :)
2013. febr. 15. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!