Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez vajon működhet?

Ez vajon működhet?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy nem szeretem magam,de szándékomban áll változtatni. Arra lennék kíváncsi,hogy működne-e az,hogyha naponta többször mondogatnám,hogy "szeretem magam". (De az esetleges alternatívákat szívesen fogadom.)
2012. dec. 20. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
a miértet keresd meg ... miért tudnád szeretni magad (ha magad nem szereted más sem fog)
2012. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látod,ez egy jó kérdés.Nincs olyan tulajdonságom,amit lehetne szeretni. Az,hogy néha humorizálok (illetve próbálok) az semmi.
2012. dec. 20. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
addig keress amíg nem találsz, és igen eredményesen meg tudod győzni magad
2012. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:

Talán az segíthetne, ha megpróbálnád egy papírra összesíteni, hogy mely tulajdonságokat tartasz magadra nézően pozitívnak, és melyeket negatívnak.

Ha teljesen tisztába jössz azzal, hogy konkrétan mi nem tetszik saját magadban, könnyebb lesz változtatni is.

2012. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt kirpóbálom. Bár a rossz tulajdonságaimnak egy spirálfüzet sem lesz elég,a jónak elég egy pici fecni is.
2012. dec. 20. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél ilyen magaddal legyen meg a kellő önbizalmad :)

Én is csak ajánlani tudom a cetlis dolgot,egyik rokonom úgy gyógyult meg (megfázásából) hogy leírta egy pappírra : erős vagyok,egészséges vagyok,meggyógyulok és beletette a pénztárájába.Sokszor elolvasta és hatott kb. 1hét alatt kigyógyult.Neked is ezt tanácsolom szerintem használ.:)

2012. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tetris ***** válasza:

Mostmár csak egyet nem értek. Ha tisztában vagy azzal, hogy melyek a negatív tulajdonságaid, akkor miért nem teszel valamit azért, hogy ezeket megszüntesd? Hiszen ezt csak te teheted meg, más nem.

Írhatunk mi itt neked bármilyen hókusz-pókuszt, hogy miként lehetne megváltoznod, de a lényeg az marad, hogy megváltozni csak úgy tudsz, ha igazán akarod. És ez az akarat, ez a nagy elhatározás már fél siker is egyben.

2012. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem én,utolsó,de azt tapasztaltam,hogy a változás akaratomon történik. A másik: mire meg tudom változtatni a rossz jellemvonásaimat,öregember leszek.:S De minden estere megpróbálom,hátha tévedek.:)
2012. dec. 21. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem elég mondani. Érezni kell..


Ajánlok egy nagyon, nagyon jó filmet, amit a youtube-on is megtalálsz. Címe: A titok.

2013. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,de ismerem a titkot. Bele is kezdtem sokszor,mindig visszacsúsztam.:S De azért köszönöm.
2013. jan. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!