Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam. Vagy...

Csengii kérdése:

Hogyan folytassam. Vagy fejezzem be? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A lényeg hogy írtam egy történetet. Az egész arról szól hogy van egy lány,a suliban végzős és nyolcadik óta nem veszi észre egy srác.Van a legjobb barátnője,és ő tudja egyedül hogy tetszik neki a fiú. Közben pedig a bizonyos 'LB' össze jön a fiúval,és nagy kavarodás lesz..stb.. meg még ilyenek. Szerintem elég hétköznapi történet,és egy kicsit érdekesség szeretném tenni,de nekem már tippem sincs hogy mivel.. Aki esetleg tudna ajánlani valami misztikát bele,vagy valami érdekesebbet,az megírná? (Normálisakat légyszíves) Köszi :)

#történet #befezés #misztikuam
2012. dec. 22. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:
UI: A srác rocksztár,és így mindenki vele akar lenni.
2012. dec. 23. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:

a lány legyen nagyon félénk, visszahúzódó..a történet végéhez érve álljon ki magáért, önbizalom + határozottság stb stb. hogy megszerezze a fiút...a csavar a végén hogy a legjobb barátnő azért jött össze a sráccal, hogy ezt kihozza belőle miután szokásos módon hiába győzködte hogy szólítsa meg a fiút

nem tudom tetszik-e neked ez az ötlet, de nem is érdekel. boldog karácsonyt

2012. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha. Köszönöm a hasznos választ. Sokat segítettél. Neked is boldog karácsonyt.
2012. dec. 27. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!