Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még most fejezzem be, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most fejezzem be, amíg nem késő, vagy folytassam?

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Megismerkedtem egy lánnyal a neten, aki eleinte annyira nem tetszett, de ahogy telt az idő és egyre többet beszélgettünk nagyon megkedveltem. A gond ott kezdődik, hogy 210 km van köztünk, és ő még suliba jár, tehát nem tudom hogyan oldhatnánk meg a találkozásokat. Jövő hétre tervezzük az első talit. A kérdésem az lenne, hogy befejezzem vele, vagy van értelme távkapcsolatba kezdeni?


21/L és 22/F


2012. júl. 25. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg
2012. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A suli nem gond, viszont ha nincs lóvéd a gyakori-sok utazásra, akkor lehet jobb, ha felejtesz! Tudod, egy csárdában több dudás nem fér el, s ehhez nehéz hozzá szokni...
2012. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem most az első találka után, beszéljétek meg ezt az egészet. Ha neki az megfelel, hogy csak így találkoztok, akkor meg lehet próbálni. Ha nem működik abbahagyjátok. Beszéljétek meg, hogy most még csak próbálkoztok.


16/L

2012. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, akinél működött a 180 kilométeres távkapcsolat. Pár év múlva pedig öszeköltöztek, és a probléma megszűnt.


Rajtad áll, hogy mennyire vagy lusta 2x210 km-t leutazni hetente, hogy valójában mennyire fontos neked a lány.

2012. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első találkozás után már megtudjátok majd beszélni.
2012. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!