Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik a felmondás egy...

Hogy működik a felmondás egy McDonalds-ban?

Figyelt kérdés
sziasztok. 1hónapja dolgozok mekiben de egy rabszolgamunka az egész, ezért a felmondásra hagyatkozom, de már többet be se akarok menni. senkitől nemkérek olyat hogy érdeklődd meg a diákszövetkezetnél, köszönöm.
2012. dec. 23. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetekzetnél vagy ezekszerint. Nincs olyan hogy felmondás, nem mész be 'oszt csókolom, nincs semmi 1 hónapot muszáj stb, csak a diákszöv.be 24 órával szólj be, mert 2000 ftot levonhatnak a béredből ha nem szólsz
2012. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval én ha beszólok a diákszövetkezethez hogy felmondanék akkor is be kell mennem az étterembe nem? konkrétan már semmim nincs ott csak a lakat a szekrényemen ami üres :D
2012. dec. 23. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem:D

Én bankban mondtam fel (ugyanígy diákszöv.) egyik napról a másikra....:D csak a belépőkártyát kellett visszavinnem, szóval ha van póló vagy bármi amit visszakell adnod akkor igen be kell menned az étterembe egyébként nem:D

2012. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy a diákszöv.hez kell visszavinnem a cuccokat és ennyi szal nem az étterembe, akkor az úgy működik hogy nem megyek be többet nem? Nálam van minden cumó amit vissza kell adnom azt meg visszajuttatom a diákszöv.hez azt jóidő:D
2012. dec. 23. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja akkor igen:D:D csak mondom mielőtt nem mész be dolgozni 24 órával hívd fel a szövetkezetet mert 2000et vonhatnak:D nem hinném hogy megteszik de azért biztosamibiztos:D
2012. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha nekem szerdán kéne bemennem dolgozni és kedden vagy hétfőn felhívom a diákszövetkezetet hogy nem megyek be többet akkor ha visszaviszem a ruhát nincs tré:D köszönöm szépen az infokat:D
2012. dec. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!