Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aktív korúak foglalkoztatása,...

Aktív korúak foglalkoztatása, támogatással, valamint ennek megszünése, a támogatási idötartam lejárta előtt. ?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne. Július 16-al szerződést kötöttem egy céggel, szezonális munkára, melynek lejárta október 10. volt. A munkáltató támogatottan foglalkoztatott engem, mivel kaptam az aktív korúaknak járó szociális segélyt. A támogatási idötartam július 16-tól január 15-ig tartana, de mivel a munka véget ért, így én! mondtam fel, nehogy a munkáltatómnak vissza kelljen fizetnie a támogatást. Ma voltam a munkaügyiben, tanfolyamra jelentkezni, és közölték, hogy mivel én mondtam fel, a szerzödés hivatalos lejárása előtt, így nem vagyok jogosult a támogatott tanfolyam elkezdésére.

Az interneten sehol nem találok erröl semmit. Mit lehet tenni ilyenkor, tud-e valaki erröl valamit??? Kérlek segítsetek!!!



2012. nov. 13. 15:07
 1/1 anonim válasza:

A rosszabb munka ügyi központokban azt se veszik észre hogy elmentél dolgozni mikor még be voltál jelentkezve munkanélkülinek.Gyakorlatilag én 6 hónapot dolgoztam úgy hogy a munkaügyi központ nem tudott róla,de nem is kaptam aktív segélykorú ellátást.

23L

2012. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!