Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és a családomm...

13 éves vagyok, és a családommal töltöm az ünnepeket. Ez gáz?

Figyelt kérdés
nem egy oszttársamtól hallom (nyolcadikos vagyok) hogy nem tudom élvezni az életet, mert még 13 évesen nem voltam bulizni, nem részegedtem le, és nem cigiztem, sőt még barátom sem volt. tudom, hogy amit mondanak azzal saját magukat járatják le, csak nem jó érzés végighallgatni ahogyan egymás között beszélik ki a hú de jó hétvégéjüket, míg én fapofával állok.
2012. dec. 23. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
13évesen jól teszed,hogy a családoddal vagy!Nem kell cigizned,részegedned és szexelned se!Még gyerek vagy nagyon.16-18évesen lehet bulizni,de ésszel.Tanulj inkább,járj barátnőkkel,barátokkal szórakozni vagy közös családi programokra.Nyugodtan le lehet pontozni,hogy 30évesen maradi vagyok,de lehet tőlem tanulni,mert egészségileg is rámegy erre az ember mégha fiatalon ezt nem is érzni,a tanulás marad el egy szerelem vagy nem várt baba miatt igy később mikor az ember már nem tini dolgozhat gyárba,hogy el tudja tartani a gyerekét.Sajna nekem senki se mondta,magam kárán tanultam :(Ha visszafordulna az idő mennék tanulni és most szülnék gyereket.30évesen nehéz gyerekkel párt találni.A sok kis tizenéves majd 15-20év mulva fog erre rájönni.Attól nagyobbak,hogy részegek és cigi lóg a szájukból?Szerintem szánalmasak.
2012. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!