Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 éves voltam és mikor...

Betti452 kérdése:

11 éves voltam és mikor anyukám meghalt, aztán egy évre rá apukám öngyilkos lett. Mit tehetnék hogy a kapcsolatom jobb legyen a családdal és barátokkal?

Figyelt kérdés
Már 6 éve hogy meghaltak, de a mai napig nemtudom elfelejteni őket, főleg anyumat. Nagyon hiányoznak, else tudom mondani mennyire. Ma különösen sokat gondoltam rájuk, hogy itt a Karácsony és egy ujabb év telik le nélkülük. Nagyon nehéz még mindig nekem, anyukám testvérével és lányával,nagymamámmal és nagyapámmal élünk együtt egy házban. Nényémmel (anyukám testvérével) még enyi idő után se tudok kijönni, sokat veszekszünk, sokmindenkit megbántok, akivel kapcsolatom van mindenkinek ártottam, már talán egy barátom sincsen. Teljesen magam alatt vagyok, itthon a családdal sem valami jo már a kapcsolatom egy ideje, csak egész nap a szobámba vagyok és ha nemfilmezek agyalok a dolgokon, vajon mit kéne tennem. Telnek a napok egymás után unalmasan, nemtudok mit kezdeni magammal, elég sokminden nyomja a szivemet, nényém lányával (uncsitesómmal) sem vagyok jóba már vagy 4-5 hónapja nembeszélünk végképp. Tudom hogy énse vagyok tökéletes, és követtem el hibákat de azért egy pár dolog van ami fájt hogy kimondta. Nemtudok kihez fordulni, néha már aki barátom maradt és beszélek velük ijesmiről azthiszem csak untatom őket, ezért szeretnék tanácsot kérni mit tegyek, vagy talán tényleg az lenne a legjobb ha betöltöm a 18 évet és elmegyek inen és ujrakezdjem valaholmáshol egyedül, hogy netudjak már másnak ártani? Kérlek segítsetek!

2012. dec. 24. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdés,nem vagy könnyű helyzetben.Én szívesen segítek neked,ha tudok.Viszont ezt nem lehet röviden megbeszélni.Örömest meghallgatlak és nem fogsz untatni,de akkor írjál privátot és majd ott megbeszéljük.
2012. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta? :O

Remélem kicsit jobban:)

2014. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!