Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudná valaki nekem megmond...

Nem tudná valaki nekem megmondani hogy miért van az hogy a gépem már lassú volt a sok cucctól de akkor is jobb volt az fps-em a sz*r windows alatt mint most pedig ugyan az a rendszer ugyan az a Counter Strike Source?

Figyelt kérdés

most vettem 1 vga-t NVIDIA Gforce8600GT 256 mb 128 bit

És az előtt 1 ati volt benne ami 256-os volt csak 32 bit-es és mikor beleraktam a kártyát feltettem a videokártya drive-t és akkor volt az fps-m vagy 50-120 közt most meg nagyon kis pályán botok ellen 30-40-es :/ neten meg vagy 10-20-as :( és nem tudom miért van ez a többi gép adatot leírom majd ha szükséges csak valaki ha tud segítsen már rajtam :/ :/

Előre is köszi!


2012. dec. 18. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:

1) Konzolba írd be: fps_max 101


2) Képernyőn jobb gomb - Tulajdonságok - Beállítások - SPeciális és a monitort told fel max. Hertz-re.


3) Nvidia vezérlőpult - 3d beállítások és a vízszintes szinkronizálást kikell kapcsolni. (vagy valami hasonló) Vonalsimítás áttetszőséget is ki kell és a tripla pufferelést is.

2012. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az baj ha mondjuk fps_max 200 vagy 300-ra állítom? mert én mindig annyira állítom ja és köszi a segítséget megpróbálom ezeket hátha
2012. dec. 22. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
101 fps-nél úgyse látsz/érzékelsz többet, szóval felesleges ez az FPS mizéria, elég a 101 meg nem ettől múlik a játék. SZedj le valami jó configot vagy gui-t azt kész :) pl. GPSGUI
2012. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És az mi az a gpsgui?
2012. dec. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!