Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis jobb lenne ha öngyilkos...

Mégis jobb lenne ha öngyilkos lennék? Ördögi kör mindig. Az álmaimat a személyiségem korlátai miatt képtelen vagyok elérni?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok tanulni. DE bármit. Hiába vagyok értelmes ..nem tudok egyről a kettőre jutni. Ha kimegyek külföldre ott is kirekesztődöm mert nem értem és ha fél évet vagyok v tökmind1 csak szenvedek és bőgök.. mert elmagányosodok. De ez mindennel így van..


viszont akkor nincs értelme.mert nem vagyok már tini ha eddig nem tudtam megoldani tréningekkel ,pszichológussal ..akkor sehogy..


A pénztelenségnél, bukottságnál ,és mellőzöttségnél nincs rosszabb ..ezt volt alkalmam megtapasztalni egész gyerekkoromban.


Nem tudok aludni mert mindig olyat álmodok h nem kellek ,nem számítok nem vagyok elég jó. És azzal az érzéssel kelek h lemaradok az életemről. Boldogság nyugalom nincs ,csak nagyon ritka örömpillanatok.


Látszatot vásárolni pedig nem hálás dolog mert belül úgyis tudom én hogy mi az igazság.És a "lebukás után " szintén jön a valóság: a mellőzöttség,és a megszégyenülés.

Ezért sem engedek közel magamhoz senkit már.


nem tudom meddig bírok még ezzel a tudattal élni.nagyon fáj.


2012. ápr. 9. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A leírásod alapján depressziós vagy, ebben én teljes biztos vagyok. A depressziót kezelni kell, nem mintha az elmulasztaná az okait (a sanyarú élethelyzetet), de segíthet abban, hogy összeszedd a gondolataid és kimássz a csávából. Szedj természetes antidepresszánst, valamilyen orbáncfű-készítmányt. (Pl. Remotiv extra). Az árán kívül nem veszítesz vele, viszont 3 hét múlva talán már képes leszel jól aludni és összeszedetten gondolkodni. Nekem bevált. Együtt érzek Veled és jobbulást kívánok!
2012. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csernus Imre könyvei,youtube-bevállalja igen vagy nem műsor a megoldás!!!!!
2012. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha gyors megoldás kell menj el egy agykutyához, az felír valami gyógyszert, elkezeded szedni 1-2 hét után jobb lesz, kicsit szebb lesz a világ és lesz...od hogy semminek semmi értelme...egyszerűen nem fog érdekelni. Viszont hamar rá fogsz szokni, tönkreteszi a szervezeted, felborítja a hormonműködést és egy érzelmileg elnyomott ál-valóságban fogsz élni.

Tehát jobban teszed ha valami természetes gyógymódot, pszichoterápiát, meditációt stb. választasz. nem fog olyan gyorsan hatni de nem teszed tönkre magad. Ha esetleg valaki tud egyéb módszert az engem is érdekelne...

2012. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A rossz álmok azért vannak,mert nem tudsz önmagaddal békét kötni, folyton olyan dolgok miatt idegeskedhetsz, amiért nem érdemes, mert avval,csak magadnak ártasz! Meditációval gyakorold a nyugodtságod, agykontrollt ajánlom neked, csak próbáld meg! Abból nem lesz bajod! Alvásra hallgass rádiót próbálj valami olyanra gondolni,ami boldoggá tesz, meditálj sokat! Lazítsd el magad! Keress célt,mindig újra,és újra,és akkor nem esel vissza ebbe a nehéz helyzetbe! Akarj kikerülni ebből a kőrből,tégy hasznosat magadért, és azokért, akiket szeretsz! Ha valamit nem tudsz ezek közül, azt írd le,amennyire lehet megpróbálok válaszolni.
2012. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
-Előző válaszoló vagyok! -Mindennek van értelme, ne érezd magad egyedül, minden emberben van egy olyan gondolat,hogy megy az idő,de te a mának élj,és ne a holnapnak,mindig a ma a lényeg, és nem a holnap! A holnap tervei megváltozhatnak, csak rajtad múlik akarod-e,vagy sem. De a máról csak te dönthetsz! Hidd el, ha magaddal békét tudsz kötni, nem lesz akadályod,az álmaidban:)(És igen is az álmok valóra válnak, csak nagy akarat erő kell hozzá, és sok szeretet) Bízz magadban!
2012. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A pszichológusi segítség nélkülözhetetlen, de önmagában az sem elég. Ne becsüld így alá magad! Ahogy említetted, önmagad korlátozod, húzod vissza. Ezen csak Te tudsz változtatni. Az akaratod már meg van hozzá, ez az első lépés. Járj továbbra is szakemberhez, jógázz, sportolj, keress egy hobbit. Tanuld azt amit szeretnél és érdekel is. Az építő kritikákat vedd figyelembe, de ne hagyd hogy mások lehúzzanak. Szakember (vagy csak egy erős támogató, aki objektíven tud ítélni) segítségével rendbe jössz! Legyen egy mottód, mantrád, amivel mindennap emlékezteted magad hogy megéri küzdeni, és lesz ez még sokkal jobb is. Kerüld a negatív embereket, csináld azt amit szeretsz és keresd meg az apró örömöket!


Szurkolok, meg tudod csinálni! :)

2014. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem olvass könyveket, ha eddig nem tetted, iratkozz be a könyvtárba, nevelj növényeket, fogadj be egy macskát, mosolyogj az emberekre, és hallgasd meg őket
2021. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doci125 válasza:
Szervusz kedves jobban vagy?
2021. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!