Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap tetováltattam, de már...

Gerinho23 kérdése:

Tegnap tetováltattam, de már ma rájöttem, hogy ez nem a legjobb ötlet volt. Meddig lehetne esetleg eltávolítani? Ilyenkor még el lehet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

És konkrétan mit sikerült?

Amúgy vannak ilyen legándák,hogy citromlé+dörzsis szivacs,de nem tudom,hogy müködik-e.

2012. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy ezt 1-2 napig lehet.
2012. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm azt csinálta hogy pengével felvágta a tetkója mentén a bőrt és citromlével dörzsölte. A tinta kiment belőle, de a heg megmaradt és nem is gyógyult be. ha látható helyen van akkor inkább várj vele pár hónapot és lézereztesd, de ha el tudod takarni, akkor meg úgyis szép ott ahol van, nem? :)


Én 3 éve részegen csináltattam egy tetkót a seggemre. Másnap vettem észre és kiakadtam hogy az mi a fene??? Le akartam szedetni, de aztán elgondolkodtam hogy ez a tetkó a bizonyíték hogy voltam fiatal és bolond. Semmi pénzért nem vetetném le magamról :)

2012. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És mégis mit?

:D

2012. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!