Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet eljutni tengerjáró...

Hogy lehet eljutni tengerjáró hajóra dolgozni? Tudnátok segíteni tanácsokkal és esetleg címekkel?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy az egyetem befejezése után jó lenne egy kis kaland, pl. kipróbálni magam egy évre egy tengerjáró hajón, különös tekintettel valami karib-tengeri, vagy csendes-óceáni térségben. Ez nagyon jó lehetőséget adna, hogy olyan helyekre is eljussak, ahová lehet még diplomásként sem engedhetném majd meg magamnak, és a munkába állás előtt kicsit megismerhetném a világot. Tudom, hogy kemény meló, és sokat kell dolgozni, de nagyon érdekelne, hogy ilyen helyekre hogy tudnék jelentkezni, milyen tanácsokat tudnátok adni?

2012. dec. 27. 13:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!