Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajuk az embereknek...

Mi a bajuk az embereknek ezzel a képpel?

Figyelt kérdés

[link]

Facebookon küldték nekem, és végigolvastam az összes hozzászólást, miszerint "Azzal kéne ezt csinálni, aki ezt csinálta" meg csupa csúnya szó arról, aki kipostolta. (Azért nem a Facebookos verzióját linkeltem, hogy mindenki meg tudja nézni.) De könyörgöm! Ez csak fanart! Egy rajz. És a hozzászólók nem tízéves gyerekek, hanem huszon-harmincéves felnőttek voltak.

Itt a FB-kép: [link]



2012. dec. 30. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azért mert az emberek többsége elutasítja a halált, a vér látványát, a brutalitást... meg a többit.

magyarul elkényesedett ...... váltak, akik még életükben nem láttak semmit. ezek többsége városiak. falun mindennapos az ilyen látvány pl. disznóvágás, vagy amikor egy kóbor kutya kinyír egy másikat, vagy bagoly meg a rágcsálók harca harca, egérfogó...

2012. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
* kakas, kacsa, tyúk vágás, hurka/kolbásztöltés, ismerek olyat is akinek megmondtam, h miből van a konzerv azótától nem eszi (hús nem sok van benne, patkány, egér, rohadó húsmaradék... minden ami jön sorba, néha még a kutya sem akarja megenni :D)
2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értik a poént... Ennyi :)
2012. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem bejon:p
2012. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert sok a delikvens,elkényeztetett városi és kész.....Én ezen eggyáltalán nem akadok ki,hiszen minálunk a disznóvágás durvább mint a Fûrész akármelyik része XD
2012. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én spec csak azt utálom, ha az emberek/oldalak megcsonkított állatokról, halott magzatokról raknak ki képet, őket elvből törlöm. De ebben a rajzban nem látom mi a gáz. Oké, én én lehet tiltanám aki feltöltötte, de ez csak az én hülyeségem, hogy nem akarok egyáltalán a halál gondolatával foglalkozni miközben nyugodtan facebookozok. Lehet hogy vannak érzékenyebb emberek mint én, azért szólják le.
2012. dec. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Micimackón sok fiú és lány nőtt fel. Nem éppen a legkedvesebb élmény ha a gyermekkorból jól ismert karaktereinket ilyen helyzetben ábrázolva látjuk.
2013. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!