Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem képregény...

Tudnátok nekem képregény kiadókat mondani?

Figyelt kérdés
Manga képregényt írok egyik ismerősömmel, és keresnénk kiadót, csak nem találunk. Ne írjátok, hogy 'gugli a barátod', mert ott is kerestünk, de nevesebb kiadókat szeretnénk. És idióta kommenteket se küldjetek, kérlek.

2012. dec. 30. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mangafan, Vadvirág, Mangattack.
2012. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. dec. 30. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint magyar manga-képregényt adnátok ki (van rajzolója is vagy csak történetet írtatok eddig?)?

Sajnos nem nagyon hiszem, hogy a magyar kiadók bármelyike bevállalná a kiadását...a magyar alkotók képregényeinek nagy része szerzői kiadású cuccként jön ki...úgyhogy érdemes lesz inkább egy nyomdát keresnetek (többet is, megérdeklődni a nyomdaköltség hol-mennyibe kerülnek)...és spórolni a nyomdaköltségre...

A nagyobb képregényes eseményekre meg érdemes kilátogatni, mert csak van esélyetek bemutatni a szerzeményeteket...máshol, egy ismeretlen című cuccra lehet rá se találnak...

2012. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert csak OTT van esélyetek bemutatni a szerzeményeteket (az OTT szót kihagytam véletlenül)...ahol sokan látják és adott esetben meg is vennék azt...
2012. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!