Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnám meg...

Hogyan változtathatnám meg ezt a napirendemet?

Figyelt kérdés
Általában 6-7 körül kelek, attól függ, van-e első órám, de legtöbbször van. 2 körül hazaérek, pihenek egy kicsit, utána pedig aludni szoktam, annyira elálmosodok.. Vagy pedig ahogy hazaérek, elmegyek vásárolni stb. Így kb. 5 után kezdnek neki a tanulásnak, és 8-ig nagyrészt tanulni szoktam. Utána viszont képes vagyok hajnali 1-2-ig is fent maradni, pedig semmit sem csinálok, őszintén szólva, így nem nagyon alszom ki magamat, ezért is alszok délután. Szerintetek hogyan tehetném át a délutáni alvásaimat? Már próbálkoztam nem is egyszer, de suli után délutánonként sajnos mindig annyira álmos vagyok, hogy képtelen vagyok nem aludni, ha pedig nem alszok, semennyire nem tudok tanulni se.
2012. dec. 31. 02:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!