Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mire kéne költenem...

Saveme kérdése:

Szerintetek mire kéne költenem azt a sok lóvét, amit a lottón nyertem?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy helyesek voltak a számaim. A nyeremény összege ... .001.956 Ft Annyira lesokkolt a dolog, hogy nem tudom mihez kezdjek, kiben bízzak. Komoly válaszokat is várok. ;-)

2013. jan. 3. 01:20
 1/4 intrepid ***** válasza:
Ajándékozd nekem, megoldom a problémádat, hogy mire költsd, elköltöm én helyetted, azután elmesélem, hogy mire költöttem. Elég szines mesélő vagyok, garantáltan jól fogol szórakozni. A címemet nem írom ide, ennyi pénzből meg tudsz találni.
2013. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add nekem! :)))) mint rászorulónak. Én tudnám mire költeni!
2013. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ennél nagyobb fantáziára van igényem!
2013. jan. 4. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
ma már nem osztogatom ingyen a tanácsaimat szóval ,amint utalsz a kártyámra 100M Ft-ot utána segítek átvészelni a sokkot hogy nyertél :)
2013. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!