Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertem 10.000.000 Ft-ot egy...

Nyertem 10.000.000 Ft-ot egy műsorban de jelenleg nincs barátnőm, van egy házam, kocsim. Igy nincs mire költenem és szeretném befektetni, mibe érdemes manapság pénzt adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 15:44
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
22%
Add nekem.
2009. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

[link]


sztem a legjobb az állampapír,de keress egy független befektetási tanácsadót ő majd segít...


amúgy én utaznék belőle:-)

2009. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Én is elutaznám. A pénz bármikor inflálódhat, elveszhet, de az élmények örökre megmaradnak!
2009. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
adj nekem kölcsön két millát. na, jó egy is elég, nagy szükség lenne rá!
2009. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
96%

Ez egy sokkal tágabb kérdés, mintsem hogy itt meg lehetne válaszolni.

Mennyire vagy kockázatvállaló? Semennyire? Akkor állampapírba. Nagyon az vagy? Részvényekbe. Melyekbe? Azt nem tudom, ennyire nem vagyok benne. Aki tudja, az pedig ingyen nem fogja neked elmondani, hiszen ez pénzt érő tudás.


Ha nem tudod, mit csinálsz, akkor kockázatmentes megoldást válassz, azaz állampapírt vagy kösd le bankban.

2009. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Én ingatlanba fektetném. Veszel rajta 1 vagy esetleg 2 lakást (attól függ, milyen helyen laksz, mennyiért lehet felétek lakást venni), és kiadnám. Az havonta fix jövedelem, és az értékéből sem igazán veszít.
2009. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
anyámnak az a vágya h elmenjen egyiptomba... sztem ezt megadom neki lehet elmegyek vele de akkor is marad én meg csak ugy egyedül nem szeretek utazgatni legfeljebb ha találok egy lányt addig meg vmibe befektetem az egyik részét másikat meg lekötöm kamatra
2009. jan. 2. 16:57
 8/25 anonim válasza:

Először is gratulálok! :)

Az ingatlan mindig jó befektetés! Ezen kívül gondolj magadra, a családodra, a szeretteidre, hogy van e valami régi vágyuk, pl. Egyiptomi utazás :)

Egyébként ha én nyertem volna, nem kéne az abortusz mellett döntenem... (sajna a lakáshitel és a baba vállalás nem fog sikerülni a rettentően sok állami támogatásból).

És egy jótanács... ne úgy keress barátnőt, hogy pénzed van. Ne azért szeressenek, hanem azért aki valóban vagy! :)

2009. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Élvezdd hogy van és ha már ennyit nyertél és nincs mire költened segíts másoknak ! Nekem és jópár ismerősömnek pl egy ösztöndíj féle segítség a tanuláshoz vagy egy segélyszervezetnek! én multkor 10.000 ft-t nyertem és mind egy árvaháznak adjánlottam fel, pedig 17 éves vagyok! igaz most nekem kéne a segítség de nem jön.. miindegy ez egyéni gond!! a lényeg hogy egy kicsit tegyél vele jót is , nagyon jó érzés! jó utazást :)
2009. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
51%

előző válaszolo vagyok!!! nem akartam sajnáltatni magam ne értsd férre , az emberek 80% a azt hiszi azért irtam h adj hehe ... neeem semmiképp amm se adnál egy idegennekk meg hát az nem uy mey csa annyit kérek egy kicsit segíts valakin annál jobb érzés nincs !!! ( max a szerelem)

bocsánat ha furán fejeztem ki magam és jó utazást egyiptomba! az egyik válazolonak : sajnálom azt a babát akinek a pénz miatt kell nem megszületnie , de erről nem ti tehettek ne emészdd magad sajnos ebben az országban a megélhetéshe a pénz kell

2009. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!