Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennak a gyerek mondókának,...

Mi ennak a gyerek mondókának, versnek a cime? A reflén jobb kezemmel, bal kezemmel, jobblábammal, bal lábammal! Meg valami Ábrahámi is van benne! Lécci segitséteket

Figyelt kérdés
Ha lehet kérném az egész szövegeket!
2009. aug. 26. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ábrahámnak 40 fia van 40 fia van Ábrahámnak ki enni nem akart s inni nem kapott folyton így dalolt hogy: jobb kezeddel....folytatódik tovább az ábrahámnak 40 fiavan..stb aztán balkezeddel és közbe valamit csináélsz a kezeddel ütögeted meg ilyesmi aztán jobb lábaddal,bal lábaddal,jobb füleddel,fejeddel meg ilyesmi csak van valami folyamatos izzé is h egybe kell folytatni az egészet h végig a kezeddel csinálsz valamit meg a lábaddal tudom h a végén már nagyon nehéz..ezt múltkor az unokaöcsimmel játszottam el :D

13 éves lány voltam..:)

2009. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!