Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti szoktatok úgy járni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok úgy járni, hogy elmegy az önbizalmatok, hogy van ott egy jóképű gyerek és nem sikerül a kiszemelt lányt meghódítani mert a jobb arcú fiúé lesz?

Figyelt kérdés
Na egy kicsit bonyolultan lett a kérdés megfogalmazva, de a lényege az lenne, pl lemész egy buliba pl haverokkal, és nagyon meg akarjátok szerezne ezt a szép szolid lányt és odamentek hozzá a haverotokkal és ő jobban tetszik neki és a lány a felé fog vágyakozni. Persze te szeretnéd a haverod nem, mert neki van pl csaja vagy más lányok felé kacsingat. De ha le is ülsz a lány mellé akkor benned van a félsz, hogy mi lesz akkor ha a jobb képű barátod mégis fel akarja szedni ezt a lányt. Vagy csak szimplán hasonló kaliberű és kinézetű barátaitokkal vagytok lennt, de akkor sincs merszetek odamenni egy lányhoz, mert más jobb képű pasitól nagyon tartotok, hogy pl ha oda is mész a lányhoz, egy menőbb fószer odamegy és lecsapja a kezetekről(ami még nem is a tiétek).
2011. nov. 10. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem is próbálkozom, mert ritkán járok olyan helyen, ahol ne én lennék a legrondább.
2011. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hat igen ... ismeros a helyzet ...
2011. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Vagy pl voltam úgy, hogy ha kezdtem volna összejönni egy lánnyal és felhívnám a koli szobába beszélgetni, akkor elment a kedvem mert igencsak jóképű szobatársam ott lett volna és lehet a lánynak az tetszik meg nem én. Hiába engem ismer és szimpi vagyok neki, de ha ott van a jóképű bunkó szobatársam, akkor tuti befűzi a csajt előlem. mindig bennem van egy félsz. Lehet alaptanul, de mikor mindig rá mosolyognak a lányok és nem rám vagy a többi haveromra, akkor kisebbségi komplexusom lesz. Nem tudom miért, lehet csak feleslegesen parázok.
2011. nov. 10. 18:02
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagy pl felrakok egy bulizós képet és a haverommal vagyok együtt és megpróbálok pl neten csajozni, akkor 10 ből 7-8 lány azzal jön, ugye te vagy a jobb oldali pasi? Elegem van már ebből. Ő egy undorító csajozógép, én sem vagyok ronda, de sokkal rendesebb vagyok és belsőre én tetszem jobban a lányoknak, de mégis mindig a bunkó szobatársammal akarnak járni.
2011. nov. 10. 18:06
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél a haverja...Hogyha látja, hogy külön vagytok és csak te érdeklődsz iránta, akkor úgy fogja gondolni, hogy a bunkó haverodnál nem lesz esélye...Ezért elkezdd veled beszélgetni, és előbb utóbb, hogyha olyan vagy akkor megszeret a belsőd miatt és akkor mind1 lesz neki, hogy hogyan nézel ki...
2011. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De am ismerős helyzet :) Csak nekem ez nem buliban van, hanem suliban :/ És aki jobban néz ki azt nem is ismerem...De akkoris ismerős az érzés!:S
2011. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
általában én vagyok az a jobb képű srác
2011. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ne legyek a haverja? Hiszen a szobatársam. Felrakom a 2 képet és megkérdem a lányokat, hogy ki jön be nekik jobban. De mondom nekem vannak sokkal jobb belső értékeim stb(ami igaz is, mindenki ezt mondja),de a többség azt mondja, nem baj, de akkor is vele szeretnének járni. Nem érdekli őket milyen értékeim vannak. Mindneki azt mondja a jóképűség relatív dolog és mindenkinek más jön be, de valahogy azt tapasztalom, hogy ha vki jóképű az valahogy majdnem minden lánynak bejön. Miért van ez? Egyébként 21 vagyok. Visszatérve arra, hogy miért barátkozok vele, mert ha vele vagyok akkor mindig úgy gondolom, hogy van mellettem egy menő pali, így gondolom, hogy nekem is csurran -cseppenhet egy lány. Vagy abban reménykedem, hogy ha a szobatársam pl megcsalja ezt meg azt a lányt, talán velem vigasztalódhatnak. De hiába mondják a barátnői akik feljárnak a szobánkba, hogy olyan rendes vagyok ő meg olyan bunkó(ha megcsalja a csaját, akiket mindig megcsal), mégis mindig visszakönyörgik magukat hozzá, pedig tudja hogy még vagy 20 szor meg fogja csalni, de akkor is visszatáncolnak hozzá. Én meg megint hoppon maradok. De volt már nekem is két barátnőm, de neki vagy 20 és volt vagy 45 lánnyal együtt egy éjszakás kalandra. Elkeserítő sajnos.
2011. nov. 10. 18:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Neked ez új, h a lányoknak a külső számít, a belsőt meg leszarják? Ez kb olyan dolog, mint h az ég kék.
2011. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!