Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kap az ember...

Kebir1979 kérdése:

Mennyi idő után kap az ember " tiszta " erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból tiszta mindenkié. Ha valamit elkövettél akkor a bűnesetnek van egy elévülési ideje, majd azután. Szóval más egy lopás ahol pénzbünti volt és vmi komolyabb ügy. Ha leültetnek pl 3 évre akkor utánna kezdődik ha jól tudom a konkrét ügyednek a tisztulása, szóval akár hosszú évek is lehetnek. De jogi fórumokon utánnajárhatsz a pontos infóknak. Mit követtél el?
2013. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 4 évet ültem de 5 kelet volna de 1 év kedvezményt kaptam 2010 ben szabadultam akkor kb mennyi idő az elévülés? ha esetleg nem tudod pontossan akkor letszíves adjá meg olyan linkeket ahol utánna tudok nézni köszönöm
2013. jan. 3. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt keresgélj, ha nincs olyan ügy, vagy hasonló, akk kérdezz. Jogászok vagy jogi hallgatók megírják neked.

2013. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am majd írd már meg ha megtudtad hogy hogyan is van. Én úgy sejtem, hogy ha 5 év, és 2010, akkor 2015 ben lesz tiszta.
2013. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!