Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 17. én feladtak egy csomago...

Ha 17. én feladtak egy csomagot postán nekem azt már meg kellett volna kapnom, nem? Vagy az ünnepek miatt csúszik?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már rég meg kellett volna érkeznie. Én azóta már kettőt is kaptam.
2013. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:(
2013. jan. 3. 23:07
 3/15 anonim ***** válasza:

kréd meg a feladót, hogy nyújtson be kerestetvényt, hogy kezdjék keresni a csomagot.

Ha totálisan eltünt(megsemmisült), és volt értéknyilványitva megkapja a feladó azt az összeget amit ráirt, ha nem, akkor a feladási dj 15x-ét.


Kérdés milyen csomagról van e szó, miben lett feladva, és milyen feladási szolgáltatással (csomagként, ajánlott küldeményként, stb.) pitieket benyulja a posta nyom nékül (néhány enyves kezű alkalmazott)

2013. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán adtak fel ajánlva egy csomagot, mára meg kellett volna jönnie, már most félek,h nem is fogom megkapni:S
2013. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én biztos, hogy nem kapom meg..

Apród.hu-ról rendeltem.. én hülye előreutalással.. kiderült, hogy szélhámossal állok szemben..

2013. jan. 4. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:
mennyi pénzről van szó?
2013. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
14ezer..
2013. jan. 5. 12:57
 8/15 anonim ***** válasza:
ha kiderült, hogy szélhámos akkor ne hagyd annyiban, főleg ha ennyi pémnzről van szó, eltelt bőven a 2 hét, kerestetvény a csomagra szerintem mehet rá, lehet benyulta a postán valaki(feladónak kell kérnie a papirt), (kérd el tőle a feladószelvény számát, hogy neked is meglegyen). Milyen módon lett feladva a csomag?
2013. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hivatali szervhez meg lehet fordulni majd, de ahoz kell az utalási bizonylat, az aprod-os felhasznév levelezések az eladóval stb. minden ami hozzá kapcsolódik a dolgodhoz.


ne hagyd annyiban

2013. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
főleg ha szélhámos végképpp intézkdedj hivatali szervnél, előbb utóbb elkapják
2013. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!