Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 17. én feladtak egy csomago...

Ha 17. én feladtak egy csomagot postán nekem azt már meg kellett volna kapnom, nem? Vagy az ünnepek miatt csúszik?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 22:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom megszerezni a bizonylatot, hogy feladták postán.

Akitől vettem, az törölte magát az oldalról, így se emailt nem tudok neki se telefonon elérni nem lehet.

Ha feljelentést teszek, van rá esély, hogy neki vissza kell fizetnie az összeget?

2013. jan. 5. 18:40
 12/15 anonim ***** válasza:

hát tehetsz feljelentést, biztos van nyoma visszamenőleg az aprodnak.

az IP ciméről,email ciméről, de hol beszéltétek meg az információkat hova kell utalnod?

tudod mi volt a hirdetés pontos szövege?


a lényeg a kövi, ez ugy zajlik le, hogy minden amit tudsz információt, elmész vele rendőrségre, feljelentést tenni pl. lopás,csalás miatt.

ott minden bizonyitékre szükség lesz, de ha utaltál akkor annak van nyoma a bankodban nem? vagy befizetted postán a számlaszámára?

2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ilyeneket jó lenne tudni, minden információt
2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

lefényképeztem a hirdetést mielőtt levette szóval megvan annak a száma szövege minden..

A beszélgetés is megvan.

Postán fizettük be, és ott kapta azt a feladószelvényt.


A feljelentés pénzbe kerül?

2013. jan. 6. 11:47
 15/15 anonim ***** válasza:
hát az ilyen jelleggűt nem tudom, hogy kerül-e, ha van rendör ismid kérdezd meg őt
2013. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!