Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkát vállalhatnék...

Milyen munkát vállalhatnék ilyen "rossz adottságokkal"?

Figyelt kérdés

Szeretném ha végighallgatnátok, és segítenétek, ha van ötletetek.

20 éves vagyok, nem túl és szép és sajnos képességeim sem olyan jók mint ahogy szeretném, így sokszori próbálkozás után ott kellett hagynom az iskolát. Érettségim van. Fizikailag is elég rossz állapotban vagyok, így nem tudok olyan munkát végezni ahol 8 órát állni kell például.

Az lenne a kérdés, hogy jelen feltételek mellett milyen típusú munkát (konkrétan is) vállalhatnék?

Nem vagyok leszázalékolva, a háziorvosom őszintén szólva nem hajlandó vizsgálatokra küldeni, mert "spórol az államnak", meg amúgy sem tudom hogy mi lenne a leszázalékolás feltétele, de ez most nem is fontos. A lényeg tehát, hogy egy olyan munkahely kellene, ahol viszonylag "magam ura" vagyok, magam tempójában végezhetem a munkám, ha esetleg rosszul vagyok, akkor akár 10 percenként is tudjak mosdóba menni, vagy bármi ilyesmi. Fizikumom a női átlag alatt van, és a mozgásom is olykor részlegesen korlátozott. (Gondok a gerinccel, illetve a lábcsont felső részével, amit csak gondolok amikor nem tudok - vagy alig mozogni.)



Mivel az iskolánál már nincs több esélyem, így muszáj találnom valamit, kérlek titeket, ha van ötletetek, segítsetek!



2013. jan. 3. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz netes áruházban,vagy szolgáltatásban.Kezdj el forgalmazni valamit,amire lehet kereslet,esetleg vaterázhatsz,megveszed olcsón,eladod drágábban.
2013. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy anyagilag a legrosszabb a helyzetem, így se tőkém, se semmim.

(Vaterázást egyébként már próbáltam, de az halálra ítélt "üzlet"...)

2013. jan. 3. 23:23
 3/5 anonim válasza:
Másik háziorvos és leszázalékolás,olyan nincs hogy nem kezdeményezi!!! Légy kemény
2013. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudsz olyan munkát nézni, ami megváltozott munkaképességűeknek van? Azok talán ilyenek, amilyenről itt írtál.


Adatrögzítés esetleg?

2013. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
www.rehabjob.hu -n sok álláshirdetés van fent, csak az a baj, h oda lehet kell valamilyen szakvélemény, hogy megváltozott munkaképességű vagy.
2013. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!