Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beszedek rengeteg altatót...

Ha beszedek rengeteg altatót akkor a halálom milyen lessz? Fájdalmas vagy fájdalom nélküli? Mennyire lessz rossz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon, annyit ugysem tudsz beszedni, hogy meghalj.

Inkább nézelődj itt a neten, és kapcsolódj ki.

2012. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy az a kikapcsolódás sem tart életem végéig ,mert abba kell hagynom az internetezést ,de annyira fáj az egész életem egy nagy szar komolyan nem látok benne semmi jót ,mert nincsen benne jó és sehová nem engednek el szüleim nincsenek mamámnál élek és van egy nővérem ,aki ugyan szeret ,de már 16 vagyok és eddig életemben egyszer voltam bulizni nem is engednek sehová ,de szídni viszont nagyon jól tudnak.. és már kivagyok elegem van az életemből...most sem engednek szilveszterezni a barátaimmal :''( 15 éve minden szilvesztert és ünnepet otthon töltök úgyhogy virslit eszek szörpöt iszok és a sas kabarét nézzük a tv-ben és 12:30-kor már mindenki alszik elegem vaan.. mit csináljak?
2012. dec. 29. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele,akkor fordult meg a dolog amikor ellógtam egy buliba(otthon meg is volt a következménye),de ott megismertem a páromat,mivel hétvégén nagyrészt nála voltunk úgy és ott töltöttük az estéket ahol és ahogy akartuk,és tényleg nem lehet bevenni hozzá eleget,próbáltam simán,kidőltem tőle,próbáltam piával annyit értem el hogy rosszul voltam meg kb másfél napot aludtam
2012. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A mai nyugtatóktól, altatóktól nem nagyon lehet meghalni (szinte lehetetlen túladagolni, még alkohollal sem). Ha szerencséd van alszol egy nagyot és utána kába leszel, ha nem akkor valami maradandó, későbbi betegség stb lehet belőle.

Nyilván van olyan szer is, ami átsegiti az embert a túlvilágra - eutanázia koktél, pl. Svájcban - de ilyenhez meg nem fogsz (és ne is akarj) hozzáférni.

2012. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nna,most 3 év múlva hogy vagy, hogy látod az akkori helyzeted?
2015. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg vagyok végül nem csináltam hülyeséget.Köszönöm,hogy nem adtatok rossz tanácsot. Visszatekintve örülök,hogy kitudtam mászni belőle tényleg mélyponton voltam ,de már túl vagyok rajta .Van barátom és élem az életem sulizok stb mégegyszer köszönöm :)
2016. jan. 14. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:

szupi- akkor most már nagykorú vagy :))

(előző voltam)

2016. jan. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!