Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha veszek Krista K műtrágyát...

Ha veszek Krista K műtrágyát abból lehet füstbombát csinálni cukorral vagy kell még valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 14:32
 1/2 anonim válasza:

1.Szerintem Krista K Plust vegyél de szerintem az is jó.

2.Még kell venned szódabikarbónát és ha akarod hogy szines legyen akkor szerves szinezék port csak ez jó am fehér füstje van.

3.Összekeversz 60g Kálium nitrátot 40g cukorral de nekem a 70g 40g os arány jött be a legjobban minél több cukor annál lassaban ég ha több kálium nitrát gyorsabban és a füst is nagyobb.

4.Beteszed a keveréket egy lábasba de olyanba ami már nem kell de ha nincs olyan akkor az is jo amit fogsz használni még mert ki lehet mosni.

5.Lassú tüzön(takarékon) elkezded össze főzni addig főzd amig meg nem olvad a cukor és kilácanak a fehér kálium nitrát darabok még olyan nem lessz mint a tejbe griz(egy ragacsosab)a kálium nitrát nem fog elolvadni ne égjen meg a cukor.

6.Ha megvan vedd le a gázrol és gyorsan tedd hozzá az egy nem pupos evőkanál szodabikarbonát és a szinező port amikor hozzáadtad a szódabikarbónát akkor fölfujódik ezért el kell keverni gyorsan csináld mert gyorsan megköt.

7.Töltsd bele egy wc papir gurigába aminek be van ragasztva az alja majd szurj bele egy szöget a közepébe vagy egy ceruza vastag fém darabot ugy hogy majd ki is tudd huzni ezér kell fém hagyd 1 oráig száradni hülni.

8.Szed ki a szöget majd dugj a hejére egy gyujtozsinort és egy vattát a maradák jukba.Gyujtsd meg.

Ha valami kéne irj privibe.

2013. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet én úgy ismerem hogy KNO3 42% cukor 35% paraffin 20% megolvasztod a paraffint összekevered a többivel hosszú csõbe töltöd megszárad aztán csillagszórót dobsz bele és kész,ajánlom 50g-al kezdeni.
2013. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!