Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HANGSZER? Olcsó és "könnyen...

HANGSZER? Olcsó és "könnyen használható" hangszert tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Nem tudom létezik-e olyan hangszer, ami kápráztatja a fület, emellett olcsó, és ami még fontosabb; semmilyen tanulás nem kell hozzá. Nincs pénzem ugyanis magántanárra, és évtizedeket sem szeretnék ráölni hogy autodidakta módon megtanuljak a hangszerrel valamit kezdeni.

A hegedű pl drága, és azt nem lehetne csak úgy magamtól megtanulgatnom itthon, viszont csodás, de az előbb említettek miatt ki van zárva.

A pánsípot nem ismerem, de az olcsóbb kategóriásnak tippelem.


Szóval, ötletek?



2013. jan. 5. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Furulya.
2013. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az acélhordó-dob is jó alternatíva (steel-drum), de ha van a közeledben csengettyűt használó együttes, ahhoz is csatlakozhatsz (ott kb. 0 zenei tudással, jó ritmuskészséggel nagy sikereket tudsz elérni - de ott csak együttessel, az nem "önállóan játszható" hangszer).
2013. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a furulyával volt jó pár sikertelen próbálkozásom, szóval azt is tanulni kell, így az nem jó.

Utolsó; ezt semmiképp nem másokkal együtt szeretném űzni, és nincs közelemben semmiféle lehetőség.


Egyébként régebben énekelgettem amikor volt rá lehetőségem a panelházi erkélyen mikor senki nem volt a közelbe, s pár éve már sajnos nem nagyon tudom használni a hangom, így elkezdtem fütyörészni, de az nagyon fárasztó, és 2 perc után kifulladok, viszont ez nekem egy "lételemem",ezért nem szeretném feladni, és így gondoltam hangszerre.

2013. jan. 5. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Doromb, nekem nagyon tetszik, persze sok gyakorlás kell hozzá hogy szépen szóljon.
2013. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Bocs, rossz hír( Minden hangszer igényel némi megtapasztalást. Korunk talán legnépszerűbb hangszere a gitár, ami nem túl sok idő ráfordítással már egész életképesen képes megszólalni bárki kezében, aki komolyan gondolja a vele való kapcsolatot. Azt írod, énekelgettél, talán újra megpróbálhatnád, saját kísérettel. Kezdetben egyszerűbb, majd igényed szerint fejlődő szinten. Nem kell, hogy minden zenét szerető ember a világ legnagyobbjai közé próbálja küzdeni magát. Szerintem a zenélés első számú célja, hogy boldog időket szerezzen a játékosnak.

Én a gitárt ajánlom, amiben van perspektíva, de kezdő szinten is sok örömet szerezhet. Ráadásul a neten kimeríthetetlen "irodalma" van.

2013. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szájharmónika elég kellemesen szól :)
2013. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél egy rádiót. olcsó is, és szépen szól, és ami a legfontosabb, nem kell hozzá tanulnod


hangszeren játsznai nem fogsz tudni "csak úgy"

2013. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gepzene ***** válasza:
Beatboxing ezerrel. Mindig nálad van, csak egy flakon mentes víz kell hozzá, meg a rutin.
2013. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!