Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki úgy boldog, hogy...

Lehet valaki úgy boldog, hogy tudja, hogy kihasználják?

Figyelt kérdés

Gondolok barátságra, szerelemre, bármire.

Én voltam már így, volt egy jó barátnőm, szerettem vele lenni, tudtam, hogy csak akkor van velem, ha nincs senki más, de mégis jól éreztem magam vele, addig ameddig. Persze várható volt, hogy ennek vége lett xD

Tehát az én meglátásom szerint lehet így boldog valaki, vagy olyasmi. Ti, hogy gondoljátok?



2013. jan. 5. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
pillanatnyi boldogságot okozhat, hosszútávút nem igazán. igaz hosszútávú boldogság nincsen és szigorúan véve minden emberi kapcsolat egymás kölcsönös kihasználásán alapul.de ha valakit csak kihasználnak az nyilvánvalóan ront az önbizalmán és önbecsülésén mert ezáltal megalázkodik másnak és elismeri hogy neki van szüksége rá és ő maga egyébként más szempontból haszontalan a másik fél számára
2013. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!