Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xpreia Sola telefonomon angol...

Xpreia Sola telefonomon angol és kínai billentyűzet jött elő. Hogy lehetne visszaállítani a magyart?

Figyelt kérdés
Pár napja egyszer csak sms-írás közben vettem észre, hogy angol billentyűzet jött elő, illetve kínaira lehet még váltani, az ékezetes betűk mind eltűntek. Hiába állítom be a billentyűzetet magyarra, nem történik semmi. Hogy lehetne megoldani a problémát?

2013. jan. 7. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen rom van rajta?
2013. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2.3.7-es android, úgy ahogy vettem. Elvileg elavult, de nem tudom, hogy lehetne frissíteni, a telefonban van szoftverfrissítés menüpont, de azt írja, hogy megtalálhatók a telefonon a legújabb frissítések.

Ez a kínai-angol billentyűzet nem tudom hogy jött elő. Egyszer írni akartam sms-t és ez jött elő, nem csináltam semmit a telefonnal. És hiába állítom be a magyar nyelvet, akkor is az angol billentyűzet jön elő, illetve kínaira lehet átváltani.

2013. jan. 8. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
gépre rádugod, telepíted a szoftwaret(nem is kell letölteni) és az egyből felajánlja a frissítést Ice Cream Sandwichra
2013. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megpróbálom.
2013. jan. 11. 13:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Végülis nem ajánlotta fel automatikusan a frissítést, de a sony honlapján keresőbe beírtam, hogy update, kiválasztottam, hogy xperia sola, majd onnan követtem az utasításokat. Leöltés után telóban megkerestem a frissítési központot, ezután újraindult a telefon és beállította a rendszert. Elsőre feltűnt, hogy gyorsabb a telefon, na és a lényeg: vissza állt a magyar billentyűzet! :)
2013. jan. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!