Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha facebook üzenetet küldök...

Ha facebook üzenetet küldök például Budapestről egy olyan embernek aki messze külföldön lakik akkor hamar megkapja az üzenetet vagy a nagy távolság miatt később ér oda?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szomszéd bácsinak küldöd, az is "később" ér oda, és nem csak azért, mert a Facebook közösségi oldal szerverei külföldön vannak, hanem mert létezik latency is a világon, plusz az elektromágnese impulzus sebessége sem végtelen.
2013. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kapja meg egyből.Csak most küldtem először olyan személynek aki külföldön lakik.Egy másik oldalon beszéltem vele és azt írta nem kapta meg az üzenetem.Azt tudom hogy az SMS lassan jut el külföldre.Gondoltam megkérdezem hogy ez is hasonlóan működik-e.
2013. jan. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!