Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz ez az állítás?

Igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés

"A Gyuri nevű pasik rendesek." Állította ezt egy lány ismerősöm. Neki már nem egy Gyurival volt dolga és mind aranyos volt és kedves.Mások is sokan mondták ezt. Kíváncsi lennék, h ezen oldal látogatói hogyan vélekednek a dologról!


Ha nem jó témakörbe írtam, helyezze át a megfelelő személy. :)



2013. jan. 8. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Én pár Györgyöt ismertem, egyik tanár, de remélem sose látom többet. Tiszteletlen, néha arrogáns, azt hiszi attól férfi, h állandóan csak az ő hangjától zeng az egész suli, mert ő itt a Jani, a góré csak Gyurinak szólítják.

Van egy másik György ismerősöm is, jajj Ő nagyon rendes ember, segítőkész, olyan barát akiről az ember csak álmodik. Nyugdíjas, igaz, de nagyon rendes, kár, h már évek óta nem láttam, mert összeköltöztem a párommal. Nagypapámnak szívesen fogadnám.

Szóval az egyik igazándiból fegyenctelepre való, beszari csempészek és egyéb nem agresszív emberek megfélemlítésére, másik meg simán foglalkozhatna emberekkel, mert nyugodt, nem kiabál, humora is van. Szöges ellentét a kettő.

2013. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy Gyuri nevű tanár ismerősöm, hát borzalom...kb. Amit az első leírt, azt hiszi ő a világ közepe.

Van egy másik Gyuri, elég bunkó stílusa van. És van egy harmadik, na ő jófej, kedves.

Szóval szerintem egyáltalán nem a néven múlik, hogy ki milyen ember.

2013. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A második válaszoló utolsó mondatában megmondta a frankót. Mégis annyian megkérdezik, akár itt is, h mit gondolunk a különféle keresztnevű emberekről. :) Kíváncsi voltam ki mit tapasztalt a Györgyökkel kapcsolatban. Még várok válaszokat és köszönöm az eddigieket is.
2013. jan. 8. 10:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyik kollégámat Györgynek hívják, pokolba kívánom: arrogáns, bunkó, azt hiszi, hogy ő a főnök nálunk, pedig csak egyszerű raktáros, bár a legidősebb közöttünk. Ráadásul van egy igencsak rossz szokása, hogy elég hangosan szellentget :@


Egy másik haverom, Gyuri roma, és vele együtt szoktam focizni és jó fej :-)

2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez eddig egyre jobb, mindenkinek van legalább egy jó és egy rossz Gyuri ismerőse. :D
2013. jan. 8. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:

A kulcsszavaid között Gyulát írsz.

Nekem egy friss élményem van egy Gyurival. Régen (általános iskolában) nagyon jó fej volt (amennyire egy általános iskolás jó fej lehet, osztálytársak voltunk). Azóta nem találkoztunk, majd a napokban véletlenül összefutottunk (eltelt 20 év). Hát még ekkora fellengzős bunkó köcsögöt nem éltem. Lenéző, flegma, nagyképű, negatív. Úgy leszívta az energiáimat, hogy hihetetlen.

Ha tavalyig megkérdezted volna, azt mondtam volna, nekem a Gyuri mindig jókedvű, mosolygós, vicces, nevetős ember. Ma már más a véleményem. :) Persze, a név nem határozza meg a személyiséget. De benyomása mindenkinek van.

2013. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi. A kulcsszó meg el lett sztem írva. :D
2013. jan. 24. 13:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem a kérdéshez tartozik, de akit Lászlónak hívnak, sohase jöttem ki velük. Túl öntörvényűek, kegyetlenek, egoisták....

(Akit pont így hívnak, és olvassák, persze ők a kivételek!)

2013. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Persze, csak az a lényeg, hogy ne fürgyé le. :D
2013. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Volt egy Gyuri nevű osztálytásrsam, remélem többet nem látom. :D Tanárok réme volt, arogáns, bunkó, nagyképű, bután beszélt a tanárokkal.
2013. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!