Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az az állítás szerintetek...

Igaz az az állítás szerintetek, hogy két nagyon hasonló személyiségű férfi és nő, nem jöhet ki egymással vagy csak nagyon nehezen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de egy példám van rá, a párom meg az anyám pont ugyanolyanok. Ugyanazok a pozitív és a negatív tulajdonságaik is. Ki nem állhatják egymást :D

Szerintem amúgy az a bajuk, hogy ezt ők is észrevették, és így a másik olyan, mintha egy tükröt tartana eléjük, amiben tisztán látják a negatív tulajdonságaikat, amiknek amúgy nem hajlandók elismerni a létezését :D Sz*r lehet nekik :D

2011. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem hiába van a mondás hogy :

"Két dudás nem fér meg egy csárdában"

Van benne valami...

2011. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15:46 - azt hittem, ez egy eufémizmus a "két nő, egy pasi" felállásra...
2011. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó személyiség esetén nem gáz! Minden happy. De egy rakat rossz tulajdonság esetén belesüllyednek a mocsárba, mert egyik sem képes fogalmazzunk úgy, hogy az optimizmusával, a pozitív életszemléletével kizökkenteni a másikat onnan, csak méginkább bele. :D
2011. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben igaz, ha ez a bizonyos személyiség mindig a középpontban akar lenni, harsány, irányító típus, akkor pontosan ugyanazt utálják a másikban, ami őbennük is ugyanúgy megvan.

Viszont ha csendes, elemezgető, nyitott, barátságos személyiségű emberekről van szó, valószínűleg rokonléleknek érzik egymást, és nagyon kellemes barátság, egyetértés alakulhat ki közöttük.

Párkapcsolatban is ugyanígy van, két irányító személy nem fér meg egymással, de két diplomatikusabb, toleránsabb ember minden további nélkül.

2011. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi egy eve vagyunk egyutt a parommal, es teljes mertekben megegyezik a szemelyisegunk. Nagyon sok kozos dolog van bennunk, van, hogy kiegeszitjuk egymas gondolatait. Tenyleg, mintha a tukorkepem lenne. Semmi problema nincs, kisebb veszekedesek nagyritkan, (de melyik kapcsolatban nincs ilyen?!) minden rendben van. Nagyon szeretjuk egymast, es szerintem ez nem mindig okoz akadalyt. :)
2011. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlít a személyiségünk és tényleg zavaró tud lenni, ha a másik "tükör". Erre nálunk bevált, hogy "látod, ezt utálom magamban is, de benned még jobban" :)
2011. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindig az érzelmi elfogadás a döntő, nem a kognitív képességek, ha az előbbi jól működik, nincs baj semmivel.
2011. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ha két békés, alkalmazkodni tudó emberről beszélünk, akkor szuper. De gondolom nem erre gondoltál. :-)
2011. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a párommal nagyon sok belső tulajdonságban hasonlítunk, szinte ijesztő a hasonlóság. Éppen emiatt elég súlyos vitáink szoktak lenni eleinte, de már megtanultuk kezelni, mindenki enged egy kicsit. Szerintem ez azon múlik, mennyire vagytok képesek alkalmazkodni egymáshoz.
2011. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!