Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egy ilyen helyzetben...

Ez egy ilyen helyzetben normális? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes napokat élek.A munkám teszi azzá.Váltani nem tudok,mert nem olyan világot élünk (sajnos),hogy 10 fele lehetne ugrálni,váltogatni másik munkahelyet - és itt most legszigorúbban a munkahelyről beszélek,az égvilágon semmi másról.


Olyan elvárást támasztottak,hogy akkor leszek kész határidőre a munkával,ha napi durván 17 órát folyamatosan és csak azzal foglalkozom.Viszont ez totál lemeríti a készleteimet,annyira,hogy semmivel(de szó szerint semmivel nem tudok már foglalkozni,a maradék időm alvással(99%) és evéssel,tusolással(1%) telik.


Viszont iszonyat stresszes vagyok,frusztrált és a végtelenségig kimerült.


2012. márc. 14. 08:28
 1/6 A kérdező kommentje:
ja,ülőmunkáról,irodai munkáról van szó,nem fizikairól...
2012. márc. 14. 08:31
 2/6 A kérdező kommentje:
ma egy hete tart ez az állapot...meddig lehet ezt így bírni?
2012. márc. 14. 08:32
 3/6 A kérdező kommentje:
ja,állítólag a végén kapok ezért egy mesés összeget(csak ez az egy motívál,az égvilágon semmi más,különben már rég letojnám az egészet és otthagynám a francba),de mikor éjjel 1-kor kell ezért dolgozni,akkor már néha az se... reggel 7-től éjjel egyig szoktam mostanában dolgozni
2012. márc. 14. 08:36
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és ne mondjátok hogy tanuljak és akkor nem kell ilyent csinálni... 3 diplomával teszem fel ezt a kérdést,szóval eszembe sincs tanulni innentől fogva...
2012. márc. 14. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Csináld meg a munkát és zsebeld be a pénzt.

Sokat aludjál, egyél normálisan, egyszóval add meg a testednek, ami jár.

De vedd kihívásnak a feladatot.

2012. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen jellegű hajtás két hét (közötte hétvégézés nélkül) és még öt napig ment. Utána már annyira ki voltam merülve, hogy kész. Van az a fáradság, amikor már nem vagy képes semmire, csak aludni, függetlenül attól, hogy lelkileg akarnád-e még tovább csinálni. Szerintem, ha fix határidőd van (amit a főnököd nem tologat folyamatosan), akkor a plusz pénzért megérheti. (Én anno kiváncsi voltam arra is, hogy birom-e...) De ez tartósan nem működik!!! A baráti köröd folyamatosan leépül: hivnak egyszer, kétszer találkozni, Te lemondod, ők pedig egy idő után már nem hívnak. Ha pedig találkozol velük, nem tudsz semmi másról sem beszélni, csak a munkádról, ami kimondatlanul bár, de őket azért kb.3 órán keresztüli monológban nem érdekli. Szerintem ha ennek vége, nézzél azért körül a munkaerőpiacon egy nyugisabb állás miatt. Ha találsz, találsz, ha pedig nem, mit vesztettél? Nem gondolom azért azt, hogy "olyan világot élünk", egyszerűen csak mostanában nem olyan könnyű állást találni, de azért nem lehetetlen. (Tudod: "Jó időben, jó helyen!") Egyébként pedig az a baj, hogy a szervezet megbosszúlja a folyamatos stresszet, hajtást: én állandóan köhögtem abban az időben. Végszó: Kitartást!!!!
2012. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!